logo

FOTOSOUTĚŽ NA TÉMA POPKULTURA KOLEM NÁS!

Jste nadšenci do fotografování a rádi byste své fotografie ukázali světu? Organizátoři Olomouckého majálesu UP vyhlašují fotografickou soutěž na téma Popkultura kolem nás určenou pro všechny studentky a studenty Univerzity Palackého. Posuzovat zaslané fotografie bude odborná porota a oceněné snímky budou vystaveny ve Zbrojnici.

Pro účast ve fotosoutěži stačí zaslat do 10. dubna 2019 do 12 hodin své vlastní autorské fotografie, které se týkají popkultury. Veškeré propozice k soutěži najdete zde.

Autoři nejlepších fotografií získají malý dárek a hlavně možnost vystavit snímky v Ústřední knihovně UP ve Zbrojnici. Vernisáž se uskuteční v den konání hlavního programu majálesu, tedy 7. května.

 

NEJLEPŠÍ MASKY V PRŮVODU

Dodržujeme tradice, a tak ani letos nebude chybět alegorický průvod olomouckým centrem, při kterém budeme korunovat krále. Naše letošní téma „Popkultura“ kreativitě přímo nahrává. Vyberte si svého hrdinu, vystylizujte se a pojďte se s námi projít městem.

Průvod odstartujeme v úterý 7. května ve 12:45. O místě, na kterém se bude průvod seřazovat a trase průvodu vás budeme brzy informovat. Tak vymýšlejte masky, soutěžíme o velmi hodnotné ceny!