logo

Ve středu 9. května najdete od 14 do 19 hodin v Bezručových sadech mimo jiné i prodejní stánky s handmade originálními výrobky… Co nevidět vám všechny šikovné studenty a absolventy univerzity představíme. 

 

DÁREČEK NA MÍRU

Jsme partička nadšenců, která vám na Olomoucký majáles přiveze spoustu krásných a originálních handmade věcí (kabelky, festivalové čelenky do vlasů, náušnice, zrcátka a mnoho dalšího). Tak neváhejte a přijďte se za námi podívat.

 

SOXIT 

SOXIT je projektem mladých lidí, kteří se rozhodli vytvořit světovou značku ponožek s originálními návrhy od talentovaných designérů a vytvořit tak něco jedinečného, něco co se prostě  bude nosit a líbit. Každý příběh má svůj začátek a ten náš byl „nemáme kde koupit kvalitní a originální ponožky“. Proto jsme se rozhodli vytvořit společný projekt, ke kterému máme blízko a kterému se budeme a chceme věnovat. 

 

FOTKA NA DŘEVO 

Vyrobíme pro vás obraz na dřevě z vaší fotky. Nemáte fotku? Nevadí. Vybírat můžete z již hotových motivů. Ty jsou hezky česky, žádná angličtina jako v obchodech. Naše obrazy mají jemnou strukturu dřeva. Každý kus je jedinečný svou kresbou, která podbarví vybraný motiv. Stačí vybalit a pověsit – obrázek je totiž přichystán pro jednoduché zavěšení a hřebík se nachází v balení.

 

PARADA ŠPERKY 

Parada jsou především šperky z chirurgické oceli, které ručně malujeme smaltem nebo doplňujeme polodrahokamy. Nově vyrábíme i smaltem zdobené lžičky „pro radost“. Naše výrobky jsou hravé, veselé a barevné!